interiérové dvere porta doors, https://www.portadoors.com/ 
PORTA DOORS

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a v súčasnosti vyrába 6 tovární viac než 65000 kompletov dverí a zárubní. Prišli na trh ako prvý s lámajúcimi dverami. Používaním najnovších výrobných prostriedkov umožňujú využiť nové a automatizované technológie. Pre výrobu používajú výhradne materiály, ktoré sú priaznivé pre ekosystém a ktoré nakupujú od renomovaných výrobcov.

Ponúkajú dvere interiérové, vchodové vnútorné, vchodové vonkajšie a technické.Vďaka možnosti individuálneho riešenia dokážu vytvoriť špeciálny produkt, ktorý je pripravený presne „na mieru“.

Majú výborné recenzie od zákazníkov, ktorý si tieto výrobky zadovážili.

inteirérové dvere invado, https://www.invado.pl/
INVADO

Je jeden z najrýchlejšie rastúcich výrobcov dverí a soklových líšt v Poľsku. Je tiež popredným dodávateľom komponentov pre nábytkársky priemysel. Jeho postavenie na trhu je založené na základe desiatky rokov skúseností a neustálymi investíciami do technológií, ľudí a zvyšovania kvality. Majú jedinečnú technológiu nanášania fólie na krídlo dverí, kde začínajú a končia vo falci. Ako jediný na trhu majú všetky hrany zaoblené a tým sú bezpečné pre dospelých ale aj deti. Výrobca ponúka dvere fóliované a laminátové. Záujem o túto firmu majú aj Švajčiari, ktorý ju plánujú odkúpiť.

inteirérové dvere dre, https://dre.pl/en/
DRE

Charakteristickým znakom pre tieto dvere je jedinečný vzhľad, ktorý nesklame. Kombinujú v sebe unikátne vzory a farebnosť, čím doplnia tieto dvere akýkoľvek interiér. Vyrábajú dvere zo špeciálne upravenou lakovanou fóliou, z klasickej fólie, pololaminátu a dyhy. Svojou výrobnou technológiou dokážu vyrobiť dvere s otvormi, ktoré by nás ani nenapadli. Mesačne vyrobia 25 000 kompletov dverí a zárubní. Vybraním tohto výrobcu nebudete banovať.

interiérové dvere centurion, https://www.centurion.com.pl/

CENTURION

Spoločnosť vznikla v roku 2002 a neustále rozširuje svoj sortiment, aby získala uznanie medzi zákazníkmi. Potreby zákazníkov sú hnacou silou rozvoja firmy. Ich aktuálna ponuka zahŕňa takmer 30 dizajnových línií dverí.  V roku 2005 začal výrobný závod č. 2, ktorý bol financovaný z európskych fondov. Používajú vysokokvalitné produkty a majú profesionálny zákaznícky servis. Zavádzaním automatizovaných výrobných liniek pre lišty a rámy a použitím kvalitných materiálov zvyšujú kvalitu produktov a schopnosť rýchlo reagovať na potreby zákazníka.

  
STYLEDOOR

Slovenský výrobca dverí. Zameraný sú na štandardné typy dverí, ktoré sa predávajú dlhé roky na trhu. Neustále rozširujú sortiment v oblasti povrchových úprav a prichádzajú s novinkou PVC pokrytia interiérových dverí špeciálnou technológiou. Vyrábajú dvere fóliované, laminátové a dvere pokryté PVC. Ako jediná firma vie vyrobiť bezfalcové dvere do pôvodnej zárubne. Dokáže vyrobiť dvere akýchkoľvek atypických rozmerov presne na mieru a potreby zákazníka.

interiérové dvere sapeli, https://www.sapeli.cz/sk/
SAPELI

V súčasnosti patrí medzi najstarších a najväčších výrobcov dyhovaných dverí a zárubní v Českej republike. História firmy siaha na koniec predminulého storočia, kedy od roku 1870 bola v mieste terajšej firmy založená píla, mlyn a škrobáreň. V roku 1947 bola nanovo vybudovaná drevárska časť závodu, slúžiaca na spracovanie drevárskych polotovarov - reziva na laťovkové dvere a výrobu drevených obalov. V roku 1948 bol závod znárodnený a zaradený do skupiny drevárskych závodov, takže vznikla špecializovaná výroba interiérových dverí.

Na konci roku 1992 bola založená spoločnosť SAPELI, ktorá reštituovaný závod cieľavedome zamerala na výrobu dyhovaných dverí a zárubní. Dnešná výroba prebieha v nových a moderných prevádzkach pri využití špičkovej techniky, čím je dosiahnutá tá najväčšia kvalita spracovania našich výrobkov. Samozrejmosťou je dodržiavanie ekologických postupov pri výrobe a použitie ekologicky nezávadných materiálov a lakov na naše výrobky.

Ponúkame dvere všetkých typov otvárania - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálneho prevedenia drevín, farieb a funkčnosti - plné, presklené, protipožiarne, mechanicky odolné, zvukovo izolačné, dvere do rôznych klimatických podmienok a ďalšie špeciálne dvere a zárubne vrátane presklených stien.

inteirérové dvere erkado, https://erkado.sk/

ERKADO

V roku 2011 firma oslávila 35. výročie založenia a zároveň uviedla do prevádzky nové výrobné haly o celkovej rozlohe 4500 m2, kde bola zahájená výroba novej kolekcie rámových dverí – STILE a STILE CPL a STILE PREMIUM. Obchodná značka ERKADO sa stala lídrom vo výrobe dverí vysokej kvality za primerané ceny. Jeho zakladateľom je Zbigniew Kozlowski – stolársky majster, ktorý svoje prvé remeselné zručnosti získal od svojho otca, tiež stolára. Vďaka tomu sa táto značka opiera nielen o 35-ročné skúsenosti ale aj o silné základy rodinnej firmy. Firma ponúka dvere fóliované a laminátové. Venuje sa aj výrobe exteriérových dverí z masívneho dreva.

inteirérové dvere verte, https://www.vertedrzwi.eu/

VERTE

VERTE je značka dverí ktorá bola vytvorená na základe najnovších trendov v oblasti interiérového designu. Mnohoročné skúsenosti nám pomohli vytvoriť modernú kolekciu, ktorá reflektuje aktuálne potreby trhu.

Použitím najnovších technologických postupov a vysokej kvalite použitých materiálov sme docielili kvalitný produkt, ktorý spĺňa vysoké nároky na prevedenie. Atribútom kolekcie, na ktorý je treba upozorniť, je použitie inovačnej technológie: obvodové pokrytie výrobku. Spojenie materiálu je prakticky pre užívateľa neviditeľné z dôvodu umiestnenia spoja do vnútornej časti polodrážky. Vďaka použitiu tejto technológie je estetický efekt mnohonásobne väčší a hrany dverí sú odolnejšie na mechanické poškodenie. Vytvorením kolekcie dverí VERTE sme brali v úvahu, aby všetky časti dverí, špeciálne doplnkový sortiment bol nielen kompatibilný, ale tiež estetickým stvárnením výrobku.

inteirérové dvere pol-skone, https://www.pol-skone.pl/

POL-SKONE

Je výrobcom drevený dverí a okien. Bola založená v roku 1990 a je jednou z najväčších a najdynamickejších firiem v oblasti stavebného truhliarstva. Firma disponuje troma modernými, digitálne riadenými závodmi a zamestnáva viac než 900 vysokokvalifikovaných pracovníkov. Na konštrukciu výrobkov používajú akostné triedené drevo z poľských lesov. V ponuke majú vnútorné dvere a dverné krídla (natierané farbou, fóliované, laminátové a dyhované), technické dvere (protipožiarne a zvukotesné), vonkajšie dvere, drevené okná, zárubne, podlahové lišty a okenice.